KONST / Litografier / Färglitografi 16045341
nr 1604 5341
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 201/250. Färglitografi, bildmått: 70x53 cm, yttermått inklusive ram: 91x72 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:20:35
9/3 00:24:12
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin